İletişim

Contact Info

İvedik OSB 1354. CAD. Fora İş Merkezi Bina No:138 A Blok 1. Kat No:77, 06378

0 507 488 20 11

info@pamirosgb.com

PAMİR İş Sağlığı ve Güvenliği’nin logosunda yer alan sarı baret, iş güvenliği konusunda kullanılan önemli bir semboldür. OSGB yazısı ise, Ortağı olduğumuz Sağlık ve Güvenlik Birimi anlamına gelmektedir.

Logomuzun baritindeki 3 silüet, bizim işimizin temel unsurları olan insanları temsil eder. Yeşil renkli siluetler, iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan bizim gibi profesyonelleri ve çalışanları ifade ederken, ortadaki mavi renkli siluet, işverenleri ve yöneticileri temsil eder.

Bu logo, bizim işimizin özünü yansıtır. Biz, iş sağlığı ve güvenliği konusunda profesyoneliz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca, işverenlerin, çalışanların ve iş yerlerinin güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz.

Logomuzdaki yeşil ve mavi renkler, doğayı ve teknolojiyi temsil ederken, sarı renk ise enerji ve iyimserliği simgeler. Tüm bu unsurlar bir araya gelerek, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bütüncül bir yaklaşım benimsediğimizi ve müşterilerimiz için en iyi çözümleri sunmak için çalıştığımızı ifade eder.